Services
Photography, it's only One moment in time

Moja ponuka fotenia a ďalších služieb.

Každý z nás má svoje požiadavky, ktoré je nutné vopred dať na známosť, a to hlavne s toho dôvodu aby neprišlo k nedorozumeniam. Je skvelé pre obe strany ak budeme mať istotu že budem vedieť maximálne vyhovieť ako fotograf čím môžem splniť tú najdôležitejšiu vec. Urobiť peknú fotografiu. Tu je hlavný výpis toho čo viem momentálne ja ako fotograf ponúknuť. A na druhej strane čo ja od modelky požadujem.


Čo na fotenie treba

Na samotné fotenie je podmienkou absencia alkoholu v organizme, odpočinutá pleť, v prípade fotenia outfitov čo najdokonalejšie vyžehlené šaty. Kladiem dôraz na kvalitu líčenia, čo je veľmi dôležité hlavne pre portrétnu fotografiu. Preto odporúčam služby mojich osvedčených vizážistiek na ktoré v prípade záujmu veľmi rád odovzdám kontakt. Ďalej je vo vašom vlastnom záujme prísť na fotenie načas podľa dohodnutého termínu. Ak nie je možné prísť prosím o informáciu v čo najkratšom možnom čase. Rovnako je dôležité hlavne pre modelky aby priateľa prípadne kamarátku nechali radšej doma, nakoľko nadbytok ľudí pri fotení rozptyluje pri sústredení sa. Profesionalita a odstup od modelky je u mňa samozrejmosťou.

Triezva Odpočinutá V pohodovej nálade Vyžehlené šatstvo Upravené nechty Min. 2 dni po solárku Usmiata tvár

Fotografia

Exteriér

Momentálne je možnosť využiť moje služby fotografa iba v exteriéroch, prípadne dohodnutých priestoroch. Na atelíery sa pracuje a do budúcnosti vás v ňom isto privítam. Fotenie sa realizuje vždy po vzájomnej dohode v dohodnutom čase a mieste. Ak je požiadavka modelky na odvoz-dovoz, v rámci Bratislavy je toto zdarma mojou foto-károu. Výjazd mimo hl. mesto si účtujem zvlásť podľa km na miesto fotenia.

Digitálna úprava

Retušovanie

Kazdú fotografiu ktorú spolu nafotíme a vyberieme následne upravujem v tzv. postprocesingu v prípade portrétu známom ako retušovanie. Všetky úpravy, odstránenie znamienok, vyrážok, vrások sú predmetom vzájomnej dohody a teda ak od zákazníka nedostanem požiadavky o zachovanie prípadne odstránenie drobných nedostatkov pleti urobím tak podľa vlastného uváženia. Majte prosím na vedomí že ste si vybrali fotografa ktorý má svoje vlastné videnie, preto nežiadajte prosím aby som kopíroval niekoho prácu. Za porozumenie budem veľmi vďačný.

Cenník

Balík Mini

5 vybraných fotografií, retušovanie a dodanie v elektronickej podobe mailom alebo cez úschovňu dát /napr. google disk/

30 eur

Balík Medium

8 vybraných fotografií, retušovanie a dodanie v elektronickej podobe mailom alebo cez úschovňu dát /napr. google disk/

50 eur


Balík Maxi

12 vybraných fotografií, retušovanie a dodanie na USB kľúči

80 eur

Dodanie fotografií v expresnom termíne do 3 dní príplatok 30% k cene balíka

Na fotenie je možnosť dohodnúť spoluprácu s vizážistkou. Cena je v réžii vizážistky

Prípadnú požiadavka na tlač fotografií - po konzultácií, vzhľadom na veľké množstvo možností tlače, veľkostí a materiálov či predmetov.

Loading